Young Ninja Group (ages 3-5)

Público·16 membros

Чукарички ИМТ Нови Београд uživo live 18.12.2023

пре 1 дана — (Данас###) Вождовац ИМТ Нови Београд uživo prenos пре 8 дана — IMT Novi Beograd Београд Јанг Бојс uživo prenos 2022 4 октобар 2023 BEOGRAD.

21. (тв***) Раднички Партизан uživo prenos 2022 5 септембар 4. 9. — [[[уживо! ]]<<] Војводина Раднички 1923 uživo prenos. ((гледати-)) ИМТ Нови Београд Партизан uživo 2022. Partizan radnicki nis live stream. Mozzart Bet Prva liga Srbije Zvanična prezentacija Prve lige Srbije u fudbalu. Najnovije vesti, rezultati i statistika klubova Prve lige Srbije. 00 (TV Arena 1 Premium) BLOG UŽIVO KRAJ! Partizan je pobedio Radnički Niš 2:1. 90. MINUT - Igraće se tri minuta nadoknade vremena! 89. MINUT - Šćekić menja Saldanju! 86. MINUT - GOOOL! Partizan vodi, strelac je Severina! 82. Вождовац ИМТ Нови Београд uživo live 2 децембар 2023 10. 11. 2023. — 11. 2023. — ИМТ Нови Београд utakmice... Iskusna su ekipa i imaju trenera koji Radnicki Nis vs Novi Pazar Uživo Radnicki ... Da tri boda nisu ostala u Humskoj brazilski napadač bi bio apsolutni tragičar, pošto je promašio tri zicera kojima je mogao da donese preko potrebno izjednačenje, a uz to je pogodio i prečku u finišu prvog poluvremena. СПОРТСКИ ЖУРНАЛ ФК ИМТ ИМТ · ФК Напредак Напредак · ФК Нови Пазар Нови Пазар · ФК Железничар Панчево Железничар · ФК Раднички 1923 Раднички 1923 · ФК Раднички Ниш Раднички Н. Livesport: IMT Novi Beograd - rezultati, rasporedi, IMT Novi Beograd - Radnicki 1923 uživoIMT Novi Beograd rezultati i rasporedi na Livesport. com. MINUT - Pojačava Partizan pritisak. Mnogo je prostora bilo za Severinu, ušao je krilni ofanzivac u kazneni prostor, ali je prišao suviše blizu Rosiću koji je padom u noge uspeo da sačuva mrežu. U nastavku je izblokiran i Saldanja. 26. MINUT - Najbolja prilika za Partizan na meču. Menig je krenuo sa leve strane, ušao je u kazneni prostor i šutirao s desna, sa 10-ak metara, ali je Rosić bio dobro postavljen i nije imao previše problema. Ova stranica je o IMT Novi Beograd, (Fudbal/Srbija). Ukoliko tražite rezultate za nekog drugog tima sa imenom IMT Novi Beograd, molimo Vas da odaberete sport iz glavnog menija ili kategorije na lijevoj strani. Pratite IMT Novi Beograd rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i detalje meča! Sledeći mečevi: 21. 09. IMT Novi Beograd - Radnicki 1923, 27. ZAVRŠENO JE PRVO POLUVREME! Radnički vodi u Humskoj protiv Partizana 1:0. 45. MINUT - Igraće se dva minuta nadoknade vremena. Statistiques de IMT Novi Beograd et Radnički Niš Statistiques IMT Novi Beograd - Radnicki Nis en chiffres: statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot FK IMT... MINUT - Ne deluju crno-beli nimalo ubedljivo u prvih 20-ak minuta meča. rezultati, rasporedi, Voždovac - IMT Novi Beograd uživo Pratite IMT Novi Beograd rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i detalje meča! Čukarički - IMT Novi Beograd. Prikaži još. Na vrh. FUDBAL · Super Liga. Вождовац ИМТ uživo 2022 2 децембар 2023 2. 12. 2023. — 10. 2023. — Вождовац uživo prenos 2022 ТСК Чукарички uživo online 27 (08 ((данас>>>>)) Војводина ИМТ Нови Београд uživo live 29 3 ... Na kraju, junak je mogao da bude samo jedan. Ksander Severina je tokom celog meča bio ubedljivo najagilniji fudbaler Valjka. Gotovo svaka opasna akcija Partizana kretala je od njega, a za nekoliko promašaja nagrađen je u 86. minutu, kada je maestralno izveo slobodan udarac i doneo veliku radost crno-belima. SUPERLIGA, 3. KOLO Petak Mladost - Crvena zvezda 1:4 (0:1) /Veličković 14 - Mitrović 4, Olajinka 34, Kraso 62, Mijatović 87/ Subota Voždovac - Radnik 1:1 (0:1) /Stojanović 76 ag - Duronjić 4/ TSC - Radnički 1923 1:0 (0:0) /Jovanović 85/ Čukarički - Javor 2:2 (1:1) /Miladinović 15, Drezgić 70 - Tanko 18, Gojković 82/ Nedelja Napredak - Vojvodina 0:0 Partizan - Radnički Niš 2:1 (0:1) /Natho 79 pen, Severina 86 - Petrov 12/ Spartak - Železničar 3:0 (1:0) /Bijelović 24, Ubiparip 84, Rošević 86/ Ponedeljak IMT - Novi Pazar 18. GLEDAMO UZIVO - IMT BEOGRAD vs CUKARICKI - YouTube 2:09:12NOVI ARTIKLI** Posetite SportCentar Shop i vec sada rezervisite Vasu custom made majicu, solju i jos mnogo drugih sjajnih artikala.YouTube · Stefan Milicevic · 18. 8. 2023.